2022-10-25

Miło jest nam poinformować Państwa, że Biblioteka Miejska w Tarnogrodzie otrzymała list gratulacyjny od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy. Podziękowania skierowane są do wszystkich uczestników Narodowego Czytania "Ballad i romansów" Adama Mickiewicza w Tarnogrodzie, które to stanowiły wyjątkowe uhonorowanie Roku Romantyzmu Polskiego. Jako wyraz podziękowania i pamiątkę otrzymaliśmy okolicznościowy egzemplarz "Ballad i romansów", wzbogacony ilustracjami, które powstały specjalnie na Narodowe Czytanie 2022.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym książka i tekst „Adam Mickiewicz BALLADY I ROMANSE l NARODOWE CZYTANIE”

• Podziękowanie od Prezydenta RP