2022-10-28

Może być komiksem przedstawiającym tekst „Biblioteka Miejska W Tarnogrodzie zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym „Bajkowa podróż do krainy wartości dziecięcej wyobraźni" Tematem konkursujest wykonanie pracy plastycznej w dowolnym formacie dowolną techniką. Prace należy złożyć w Bibliotece Miejskiej w Tarnogrodzie do dnia 30 listopada 2022 r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 6 grudnia 2022 r. Prace konkursowe przechodzą na własność Organizatora KRAINA WARTOSCI SZACUNEK PRIYJAIN IMBLOSC TOLERANC OCICIWOŚC ODWAGA MASOX BLOŚLINOSC Głównym celem Projektu jest promowanie wsród dzieci czytania bajeki bašni jako sposobu rozwój. zdobywanie wiedzy wychowanie szczęśliwego człowieka oraz kształtowanie postaw społecznych”

• "Bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni" - konkurs plastyczny