Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnogrodzie

ul. Kościuszki 3
23-420 Tarnogród
woj. lubelskie
tel. 84 689 72 98
e-mail:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek:
8.00 - 17.00

Sobota: 8.00 - 14.00

W niedziele i święta nieczynne

W okresie wakacji:

Poniedziałek - Piątek:
8.00 - 16.00

W soboty, niedziele i święta nieczynne

Net Partners

Wydarzenia

Projekt Koduj_Pro w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnogrodzie.

PROJEKT „KODUJ_PRO” W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W TARNOGRODZIE.

Biblioteka Miejska w Tarnogrodzie przystąpiła do projektu Koduj_Pro. Koduj_Pro to bezpłatny kurs dotyczący programowania.
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Soft Power sp. z o. o., producent platformy Liga Niezwykłych Umysłów to organizatorzy projektu Koduj_Pro, w ramach którego użytkownicy biblioteki mogą bezpłatnie skorzystać z profesjonalnych kursów programowania i obsługi baz danych SQL na platformie LNU: języków Python i SQL na poziomie podstawowym.
Platforma LNU: https://www.lnu.org.pl/, stworzona przez Soft Power sp. z o.o., jest profesjonalnym narzędziem do nauki programowania, nagrodzonym złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich EDUTEC 2020. Zawiera kursy programowania i obsługi baz danych w językach C++, Python, Java i SQL. Dzięki zawartej w niej wiedzy, automatycznej i natychmiastowej ocenie rozwiązań użytkowników oraz dostępie do pomocy konsultantów, umożliwia samodzielną naukę programowania od podstaw, a także wspomaga prowadzenie zajęć stacjonarnych oraz zajęć prowadzonych online z tego zakresu.
Bezpłatny pakiet Koduj_Pro zawiera kursy: Python Level 1 oraz SQL Level 1. Pakiet wypożyczany jest czytelnikowi na 3 tygodnie, po tym czasie zostanie automatycznie zwrócony do dyspozycji biblioteki.
Więcej informacji o projekcie: https://biblioteki.org/…/Koduj_Pro_udostepnij_w_bibliotece_…

Zapraszamy!

© 2008 MBP Tarnogród, projekt i wykonanie Net Partners